Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U rikthye në Përputhen/ Ana godet sërish me shpullë Fatjonin: S’jam ngopur akoma

U rikthye në Përputhen/ Ana godet sërish me shpullë

Teksa puntatën e sotme në Përputhen diskutohej takimi i Anës së re dhe Arjonit, i ka befasuar të gjithë rikthimi i Anës.

Kujtojmë se ajo u largua nga studio e emisionit të premten pa lajmëruar askënd dhe pasi goditi me shuplakë Fatjonin.

Menjëherë Fatjoni i kërkoi llogari për shpullën e marrë, por Ana tha se e meritonte për sjelljen që bëri gjatë takimit me Melisën ku u dukën shumë të afruar.

“Ai mori atë që meritonte, nëse do dojë ai sqarime dakort,” tha Ana.

“Unë s’kam bërë asgjë të ulët, dhe s’dua të sqarohem fare, se nuk është se kisha diçka me ty, dhe bëra sjellje të gabuar, po nëse do të godasësh prapë që të kënaqësh, ja po vij aty,” tha Fatjoni.

Ai u çua nga karrigia dhe shkoi drejt Anës e cila e qëlloi sërish: Hë u kënaqe tani?

“Jo s’jam ngopur akoma,” tha Ana.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore