Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U puth në buzë me Mikelën/ Djemtë akuzojnë Anën se është biseksuale, vajza tregon të vërtetën: Vdes për...(FOTO)

U puth në buzë me Mikelën/ Djemtë akuzojnë Anën se

Këtë të enjte, Ana është përfshirë në një debat me konkurrentët  e tjerë për seksualitetin e saj.

Ata e kanë akuzuar se është biseksuale dhe se pëlqen  vajzat dhe djemtë, ndërsa vajza i ka hedhur poshtë ato.

 “Nuk jam lezbike, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt”, tha Ana.

Gjithë debati nisi pas puthjes së famshme të shkëmbyer me Mikelën në studio, e cila sipas tyre ishte miqësore.

U puth në buzë me Mikelën/ Djemtë akuzojnë Anën seU puth në buzë me Mikelën/ Djemtë akuzojnë Anën seU puth në buzë me Mikelën/ Djemtë akuzojnë Anën seU puth në buzë me Mikelën/ Djemtë akuzojnë Anën se

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore