Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U kapën “mat”, Shpat Kasapi i tregon hapur ndjenjat për të dashurën

U kapën “mat”, Shpat Kasapi i tregon hapur ndjenjat për

Dy javë më parë Shpat Kasapi u kat mat me një vajzë zeshkane në një lokal, që u raportua se ishte e dashura e tij.

Këngëtari nuk reagoi në lidhje me thashethemet, megjithatë duket se i ka konfirmuar lajmet duke i shprehur publikisht dashurinë.

U kapën “mat”, Shpat Kasapi i tregon hapur ndjenjat për

Shpat Kasapi postoi ditën e djeshme një selfie më plazh në Instagram dhe nuk mungoi komenti i partneres së tij.

Selvija i bëri një emoji zemër dhe një emoji me kurorën e mbretit.

“???”- komentoi ajo.

U kapën “mat”, Shpat Kasapi i tregon hapur ndjenjat për

Ndërsa këngëtari i shprehu dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri?????”

Raportohet se çifti janë në një lidhje prej një viti por e kanë mbajtur të fshehtë.

Selvija në të kaluarën ka pasur një sallon bukurie dhe ndër vite ka punuar me personazhe publike në Maqedoni.

U kapën “mat”, Shpat Kasapi i tregon hapur ndjenjat për

Ndërsa Shpat Kasapi, që pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, e ka mbajtur jetën e tij private larg vëmendjes së mediave.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore