Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

Së fundmi në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dukej mjaft e afërt me Atdheun. Atdheu shfaqej i ulur në prehrin e Jasminës dhe i thonte “Të dua si kunatë”.

Në një tjetër moment, Jasmina shfaqej duke ushqyer Atdheun. Pas publikimit të videos, konkurrentja e Për’puthen ka reaguar përmes një postimi në “Instastory”.

Ajo shkruan se kishte thënë më herët se do të fliste për çdo gjë të hënën, por nuk ndodhi për arsye kohe.

“Ju thashë që të hënën do flitej çdo gjë, por nuk kishte kohë televizive siç u pa shumë mirë nga rrjedha e ngjarjeve! Këtu jemi, nuk ikëm do sqarohemi”, ka shkruar Jasmina.

U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore