Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luizi zbulon çfarë do ndodhte nëse futej në BBVip ish-i dashuri i Kiarës: U dh* puna, pastaj ju them...

Luizi zbulon çfarë do ndodhte nëse futej në BBVip ish-i

Ditën e sotme Luizi ka diskutuar me Bjordin dhe Valbonën se çfarë do të ndodhte nëse ish-i dashuri i Kiarës do të hynte brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Luizi: “Se po të hyjë, e të vijë jo do zërë krevatin e kështu budallallëqesh, po aty ehe u dh* puna. Aty ju them ishte kënaqësi, autobusit edhe... jo po nuk rri dot. Nisem me atë idenë o ky o unë në shtëpi.

Valbona: Pse nuk do luftoje?

Luizi: “Se me kë jam t’u luftu? E para punës po luftoj me veten se për sa kohë kjo nuk më thotë ‘po’, ndryshon puna, ose të më thotë “jo”, po për sa kohë më len kshu. Dhe një buzëqeshje me shkëmby ajo me të, mbaroi..”

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore