Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U hoq si me tumor për të takuar njerëz të famshëm, e reja vdes nga ataku në zemër

U hoq si me tumor për të takuar njerëz të famshëm, e

Një 17-vjeçare u hoq si me tumor në tru për t’u bërë pjesë e një fondacioni bamirësi në mënyrë që të takonte njerëz të famshëm dhe dhe t’i financonin udhëtime në vende të ndryshme.

Megan Bhari gjeti “Believe in Magic”, në mënyrë që të përfitonte për të realizuar ëndrrat e saj, megjithatë ajo vdiq 6 vite më vonë.

Kur ajo kërkoi para për herë të parë për të udhëtuar në SHBA për trajtim për një tumor në tru, doktorët u habitën pasi nuk shihnin asgjë të shkonte keq tek ajo.

Por fondacioni të cilit u bashkua, bëri që ajo të takohej me këngëtarët Taulor Sëift, Michael Buble, Ed Sheeran.

Gjithashtu arriti të fitonte një udhëtim në Disneylang. Por për fat të keq, Bahri vdiq në moshën 23-vjeçare si pasojë e një ataku në zemër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore