Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë (FOTO)

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë

Pasi u bë e famshme në vitin 2018, tifoja më seksi e Kroacisë është zhveshur sërish për Kupën e Botës.

Ajo është 30-vjeçarja, Ivana Knoll e cila i mahniti të gjithë gjatë Kupës së Botës në vitin 2018 në Rusi, me paraqitjen e saj në tribunë.

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë

Bukuroshja brune u pagëzua nga mediat vendase si 'nxitësja e tifozëve më seksi të Kroacisë', teksa mbështeste vendin e saj.

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë

Knoll tashmë është rikthyer sërish për të brohoritur Luka Modric dhe skuadrën e tij, pasi do të përballet me Marokun në Grupin F.

Ndërkohë modelja ka ndarë me 577 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” foto ku shfaqet e veshur me bikini të vogla. Ajo bëri një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj dhe tregoi të pasmet e saj ndërsa përkulej në sfondin e oqeanit.

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë

Knoll, e cila ka lindur në Gjermani përpara se të transferohej në kryeqytetin verior kroat të Zagrebit, më parë tha se e ka dashur futbollin që kur ishte vajzë e vogël. Kjo erdhi si pasojë e marrjes së babait të saj për të parë ndeshjet live.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore