Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ty do të të shkatërroj komplet!”/ Luizi 'del nga vetja' dhe ngre tonet, kujt iu drejtua?

“Ty do të të shkatërroj komplet!”/ Luizi 'del

Rrëfimi i Nitës për betejën e saj më kancerin e gjirit ka sjellë shumë polemika në shtëpi, teksa një nga reagimet më të forta ishte dhe ai i Luizit.

Teksa kanë qenë të ulur në dhomën e ndenjes Luizi i ka karkuar falje Nitës për shqetësimet të cilat i ka sjellë gjatë kohës që nuk ishte i informuar mbi shëndetin e saj.

Ndërkohë që nuk ka lënë pa kërcënuar dhe Diolën, duke i thënë që do e shaktërroj sepse kishte përdorur për viktimizimë fëmijët e saj.

“Unë e mbyll me kaq dhe të kërkoj falje nëse të kam shkaktuar stres  atë që ke dhe me ato që të kam bërë.

Me ty   që rren dhe përdor fëmijët e tu për tu viktimizuar flasim bashkë.

Ty do të të them fjalën që është bërë hit në këtë shtëpi, ty do të të shkatërroj komplet.

Do te te bie sa të mundem, që mi bën mua këto telenovela turke”- tha Luizi drejtuar fillimisht Nitës dhe më pas Diolës me tone të ashpëra.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore