Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje dhe fansat... (FOTO)

Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje dhe fansat... (FOTO)

Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Tuna Sejdi, e cila së fundmi ka bërë një paralajmërim.

Tuna bën me dije se do të vijë me një projekt të ri muzikor. A do të jetë bashkëpunim?

“E ndritshme si qiri. Tuna ft…qëllojani kush”, ka shkruar Tuna.

Këngëtarja jo vetëm kaq por ka publikuar edhe disa foto ku duket mjaft joshëse me flokë me ngjyrë të kuqe dhe fansat e kanë pëlqyer shumë.

Vetëm lajmi se Tuna dhe Cozman do të bashkëpunojnë sërish pas kaq shumë vitesh bëri bujë të madhe. Burime për “Prive” bënë me dije se Tuna dhe Cozman janë në diskutime për të sjellë një duet së bashku.

“Tuna dhe Cozman, pjesën personale nuk e kanë në mes. Ata janë pajtuar prej kohësh që të bashkojnë forcat, megjithatë puna ende nuk ka nisur”- thuhet më tej nga emisioni.

Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje dhe fansat... (FOTO)

Në lidhje me këtë së fundmi ka reaguar Tuna. Krahas një fotoje të publikuar në Instagramin e saj, këngëtarja shkruan: A kanë ujë ato burime(të shoqëruar me disa emoji duke qeshur).

Duke iu referuar qartë “burimeve” të “Prive-së” të cilat bënë me dije këtë lajm. Ndonëse nuk e mohoi këtë bashkëpunim që përflitet.

“Njerëzit ndahen, bashkohen, ndahen, bashkohen prapë…, jeta vazhdon”, kështu shprehej Tuna disa vite më parë gjatë një intervistë të zhvilluar pas ndarjes së bujshme me Cozman.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore