Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e modeles së famshme, e kritikojnë ashpër (FOTO)

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski, ka vetëm tre muaj që është bërë nënë për herë të parë dhe i ka habitur të gjithë me linjat perfekte.

Edhe tani që është bërë mami, ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto e video duke ekspozuar format trupore.

Së fundmi, supermodelja ka ndarë me të gjithë në rrjetet sociale disa foto me të birin në krah, Sylvester, teksa pozojnë të dy me rroba banje.

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Gjithashtu me rastin e 30-vjetorit të lindjes, modelja zgjodhi të bënte disa ditë pushim, së bashku me bashkëshortin e saj, Sebastian Bear-McClard.

E nuk munguan postimet seksi, ku ndjekësit u habitën me linjat trupore të Emily-t, sidomos me barkun e sheshtë dhe të tonifikuar.

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Por pavarësisht komplimenteve , fotot e 30-vjeçares edhe u kritikuan shumë. E shkak u bë mënyra se si modelja po mbante djalin, pasi koka e tij nuk ishte e mbështetur dhe këmbët ishin po ashtu të varura.

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Trup perfekt 3 muaj pas lindjes/ Fansat kapin detajin e gabuar te fotot e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore