Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

TRONDITEN banorët e BBV/ Mbërrin në shtëpi zarfi i zi, cili konkurrent e pëson?

TRONDITEN banorët e BBV/ Mbërrin në shtëpi zarfi i zi, cili

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip Albania’ pritën plot ankth një zarf të zi që mbërriti në shtëpi. Zarfi erdhi pas debatit të ashpër mes Krist Aliajt dhe Antonetës.

Edhe pse banorët i kërkuan Kristit që ti kërkojë falje banores, ai tha se në asnjë moment nuk e kishte ofenduar dhe s’ka pse t’ i kërkojë ndjesë.

Kujtojmë se debati ndodhi një ditë më parë, ku Kristi po bisedonte me Luizin e Antoneta ndërhyri në bisedë duke bërë një pyetje që kishte të bënte me Kristin.

Megjithse ende nuk dihet se për kë është zarfi i zi, i cili protet të hapet mbrëmjen e sotme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore