Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Trixa ndan momente nga festa e ditëlindjes së Antigonës dhe gjejeni pak se kush është këngëtarja...

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja e njohur shqiptare ka pasur një karrierë të gjatë, por vëmendjen më të madhe e mori me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”. Teksa pas daljes nga ‘BBV’ lansoi ‘Faj’ dhe “Ma shumë se ti” në bashkëpunim me Dj Geek dhe së  fundmi ka publikuar “Vonë”.

Por, përpos muzikës, Trixa është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku nuk ngurron të ndajë momente edhe me njerëzit e saj më të dashur. Ditën e sotme, mamaja e bukuroshes Antigona feston ditëlindjen, këngëtarja ka ndarë me ne disa momente nga ambienti festiv ku po organizohet ditëlindja me të ftuar njerëzit e afërm të familjes. Por, padyshim në një festë është dikush që këndon dhe i bën të gjithë njerëzit të kërcejnë. Besojmë se e kuptoni se në ditëlindjes e Antigonës askush nuk mund ta bënte këtë më mirë se motra e saj, këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj.

Trixa ndan momente nga festa e ditëlindjes së Antigonës dheTrixa ndan momente nga festa e ditëlindjes së Antigonës dheTrixa ndan momente nga festa e ditëlindjes së Antigonës dhe

Përpos një marrëdhënie të shkëlqyer që kanë me njëri-tjetrin, Trixa dhe Albani kanë vendosur të bashkojnë forcat edhe në muzikë. Si dy këngëtarë shumë të pëlqyer dhe me projekte që numërojnë miliona klikime, ky bashkëpunim mes dyshes gjatë kësaj vere do të jetë një konkurrencë edhe për artistët e tjerë që po lansojnë mjaft bashkëpunime.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore