Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tre banorë përfundojnë në nominim, Arjola refuzon të shfrytëzojë veton

Tre banorë përfundojnë në nominim, Arjola refuzon të

Nominimet e kësaj javë janë kryer sipas mekanizmit të zinxhirit.

Ishte Arjola ajo e cila e nisi këtë strukturë me titullin e fitueses në lojën e Kutive.

Njëri pas tjetrit ata zgjodhën të preferuarit e tyre, derisa treshja e fundit dërgohet në nominim.

Egzona, Xheisara dhe Tani përfunduan në fund të zinxhirit derisa Arjola preferoi të mos shfrytëzonte të drejtën e vetos.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore