Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Trashëgimtarja e famshme humb qenin e saj, ofron shpërblim të madh për ata që e gjejnë (FOTO)

Trashëgimtarja e famshme humb qenin e saj, ofron shpërblim të

Ylli i famshëm, Paris Hilton, duket se po kalon momente të vështira pasi qeni i saj është zhdukur. Përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale, ajo u bën thirrje ndjekësve për ndihmë.

Madje Hilton ka vënë në dispozicion edhe një shpërblim të madh për ata që e ndihmojnë ta gjejë qenin e saj. Mediat e huaja shkruajnë se trashëgimtarja 41-vjeçare ka postuar në “Instagram” një poster të qenit të saj të zhdukur, të quajtur Diamond Baby.

Trashëgimtarja e famshme humb qenin e saj, ofron shpërblim të

“Nëse keni ndonjë informacion mbi vendndodhjen e Diamond Baby ose besoni se e keni parë atë, ju lutemi kontaktoni [email protected],” shkroi Hilton.

Ylli i realitetit publikoi një njoftim të humbur për qenin, duke thënë se qeni u pa për herë të fundit pesë ditë më parë në zonën e Beverly Hills pranë Mulholland Drive dhe Clarendon Road.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

Kështu, Hilton tha se jo vetëm që do të ofrojë një shpërblim për këdo që di diçka për zhdukjen e qenit të saj, por edhe se hetimet do të ndihmohen nga një detektiv privat, së bashku me dronët. “Unë do të bëj gjithçka në fuqinë time për ta gjetur atë”, tha më tej Paris Hilton.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

Trashëgimtarja e famshme humb qenin e saj, ofron shpërblim të

Trashëgimtarja e famshme humb qenin e saj, ofron shpërblim të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore