Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tragjike/ Humb betejën me tumorin në tru, këngëtari i njohur ndahet nga jeta në moshë të re

Tragjike/ Humb betejën me tumorin në tru, këngëtari i njohur

Këngëtari i njohur turk, Arif Akpinar, u nda nga jeta ditën e sotme në moshë të re.

Tragjike/ Humb betejën me tumorin në tru, këngëtari i njohur

36-vjeçari nuk mundi të fitonte betejën me tumorin në tru, ndërsa gjendja e tij ishte përkeqësuar shumë javët e fundit.

 Tragjike/ Humb betejën me tumorin në tru, këngëtari i njohur

Ai u diagnostikua me tumor në kokë vetëm pak muaj më parë, por sëmundja ishte shumë agresive dhe avancoi.

Ai është shuam i njohur në Turqi, ndërsa një nga hitet e tij më të pëlqyer është “Kilit”/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore