Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Tokë e nxanum”/ Luzi “si i fortë” çoi nga krevati Xhonin, Arbëri: Respekti fitohet

 

Gjatë spektaklit të madh të “Big Brother VIP2” u komentua mënyra se si Luiz Ejlli foli për herë të parë me Xhonatanin, banori më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pasi dola nga dhoma ku po qëndronte me Efi Dhedhes, këngëtari i njohur doli jashtë dhe pyeti se kush i kishte zënë krevatin. Në momentin që Xhonatani tha ‘unë’, Luizi i tha gjithë nerva: “Liroje, çohu”.

Këtë mënyrë komunikimi e komentoi opinionisti i BB VIP2, Arbër Hajdari, i cili tha se “ju duk sikur kishim të bënim me toka të nxanme”.

“Reagim tipi i një toke të zënë. Nuk mendoj se Big Brother është keq për krevat. Në këtë botë respekti fitohet. Në momentin që një njeri reagon në atë mënyrë dhe të thotë çohu dhe ti çohesh dhe nuk kërkon respekt për veten tënde. Duhej të kishte reaguar më ndryshe se sa ti bindeshe një urdhri të prerë që more”, tha Arbëri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore