Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“T’ja fus me fshesë kokës”/ Kë po imiton dhe ironizon Herioni? (VIDEO)

“T’ja fus me fshesë kokës”/ Kë po imiton dhe

Herioni e ka vetëm me Ronaldon në ditën e sotme. Kjo pasi vetë bëri pastrime dhe pretendon që radhën e ka Ronaldo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Herioni: 25 vjeç çun, çohem unë 54 vjeç, pastroj për surratin e tij. T’ja fus me fshesë kokës. Legeni”.

Armaldo: Nuk pastron ai, nuk kap gjë me dorë.

Kejvina nuk i mbajti të qeshurat, teksa Armaldo mbështeti mendimin e Herionit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore