Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tifozja më e bukur e Botërorit ndryshon skuadër, tani bën tifo për... (FOTO)

Tifozja më e bukur e Botërorit ndryshon skuadër, tani bën

Modelja e famshme paraguaiane, Larissa Riquelme, ka vendosur që të ndryshojë skuadrën e saj të zemrës. Në vitin 2010, ajo mbështeste kombin e saj gjatë Kupës së Botës në Afrikën e Jugut, duke parë nga larg se si ata përparonin në çerekfinale.

Larissa, në atë kohë fitoi shumë famë pasi u shfaq në stadium me celularin e saj që e mbante midis gjoksit. Por jo vetëm kaq, pasi ajo premtonte se do të zhvishej e gjitha në kopertinën e një reviste  nëse do të kalonin në katër finale.

Megjithatë, Paraguari u eliminua nga fituesja eventuale Spanja. Dhe 12 vjet më vonë ata nuk u kualifikuan as në finalet e 2022 në Katar.

Tifozja më e bukur e Botërorit ndryshon skuadër, tani bën

Kështu që Larisa vendosi të zgjidhte një komb tjetër të Amerikës së Jugut për të mbështetur. Ajo ndau një foto të saj të veshur me bikini një copë jeshile dhe të verdhë me temë Brazili javën e kaluar për 1.9 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”.

Natyrisht, ajo e kompletoi look-un duke vendosur të njëjtin celular që e ndihmoi të kthehej virale në mes të gjoksit.

Tifozja më e bukur e Botërorit ndryshon skuadër, tani bën

Tifozja më e bukur e Botërorit ndryshon skuadër, tani bën

Tifozja më e bukur e Botërorit ndryshon skuadër, tani bën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore