Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ti u mërzite që zgjodhi Efin"/ Kiara xheloze për Luizin? Ja çfarë ndodhi brenda shtëpisë së BBVIP (VIDEO)

“Ti u mërzite që zgjodhi Efin"/ Kiara xheloze për

Sipas Oltës distancimi i menjëhershëm i Kiarës nga Luizi, ndodhi për shkak se ky i fundit zgjodhi Efin, si zërin më të mirë në ‘The voice of Big Brother’.

Edhe pse ky gjykim u kundërshtua nga Kiara, Olta vazhdoi të ngulte këmbë në mendimin e saj. Nga ana tjetër, Kiara tha se nuk ka lidhje fare, por ishte mërzitur për arsyet e veta personale.

Ajo shtoi se nuk e mori fare për keq zgjedhjen e Luizit, pasi fundja ata janë në një lojë. Por, pavarësisht të gjitha shpjegimeve dhe argumenteve të Kiarës, Olta tha se kështu e ka menduar ajo situatën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore