Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ti the nga frika, unë e kuptova Afrika”/ Beniada dhe Egzona nuk ndalojnë së qeshuri: Ku e ka pas pircing ky torollaku (VIDEO)

“Ti the nga frika, unë e kuptova Afrika”/ Beniada dhe Egzona

BB VIP – “Vëllai i Madh” u ka kërkuar banorëve që të tregojnë nga një sekret dhe më pas ata kanë për të gjetur se kujt u përket. VIP-at kanë të drejtë që t’i bëjnë pyetje njëri-tjetrit për të kuptuar se cili nga sekretet u përket atyre.

Teksa Beniada po lahej në vaskë, i ka shkuar pranë Egzona dhe kanë nisur që të komentojnë pikërisht këto sekrete. E gjatë kësaj bisede, dy vajzat nuk e kanë mbajtur dot të qeshurën, pasi modelja e njohur bënte komente pikante.

Biseda mes Beniadës dhe Egzonës:

Beniada: Ra Beniada nga pema

Egzona: Jo pema, deve

Beniada: Ça është deve?

Egzona: Ajo kafsha e madhe, që e ka shpinën kështu

Beniada: Di unë me thënë deve. Po ku dinë si e ka emrin ajo. Unë thashë ka rënë nga pema. Pastaj ti tha nga frika, unë kuptova në Afrikë. Na hyp kurioziteti tani, ku e ka pas pircingun ky tarallaku-a, kanë pasur fatin që ta shohin vetëm disa njerëz, ça do me thënë?

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore