Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ti nuk vret dot një mizë, na tregon barcaleta horror”/ Fjalët e rënda që i tha babai Amosit (FOTO)

“Ti nuk vret dot një mizë, na tregon barcaleta horror”/

Aktori i njohur, Amos Muji Zaharia, është surprizuar sot nga Vëllai i Madh, duke takuar babain e tij, Gjergj Zaharia.

Ky i fundit i dha një mesazh të fortë të birit, duke i thënë që mos të tregojë barcaleta horror. Me lot në sy, Amos i thotë se janë shaka.

“Ti nuk vert dot një mizë, na trego ne barcaleta horror. Ke shumë të fala nga mami, nga motra. Gent Zenelaj të do shumë, shumë fare. Të bëjnë shumë të fala dhe të presin me padurim. Ne të shohim me shumë dashuri, rri shumë rehat. E të keqen babi”, i tha babai Amos.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore