Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Ti e përdore Nitën dhe vajzat e tua”/ Opinionistja i ktheht keq Diola Dostit: Sekretin duhet ta mbaje

"Ti e përdore Nitën dhe vajzat e tua”/ Opinionistja i

Opinionistja Zhaklina Lekatari ka komentuar spektaklin e sotëm sjelljen e Diolës dhe debatit të fortë që kjo e fundit ka patur me Luizin.

Ka qenë Zhaklina ajo e cila është shprehur se Diola e ka përdorur Niten dhe vajzat e saj, teksa sipas opinionistes Diola nuk ka vend që të viktimizohet sepse ajo është nje femër e fortë.

“Unë mendoj se e përdore Nitën dhe vajzat e tua.

Sepse ti i the Luizit një justifikim meqë nuk doje të tregoje sekretin e Nitës por më pas ti e tregove atë. Ose do e thuash për të gjithë ose do e mbash për veten.”- tha Zhaklina Lekatar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore