Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ti e jep për një kafe”/ Pas ofendimeve, Sindi ka dy fjalë për Melisën

“Ti e jep për një kafe”/ Pas ofendimeve, Sindi ka dy

Sindi Loci është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Me ndjekësit e saj të shumtë, ajo bën herë pas here bashkëbisedime me ta, duke u dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet që ato dëshirojnë.

E gjatë një interviste virtuale me fansat, dikush e ka pyetur: “Sindi a të ka marrë malli për ndonjë vajzë të “Për’puthen” që nuk është më?”.

“Ti e jep për një kafe”/ Pas ofendimeve, Sindi ka dy

“Për Melisa Lleshin që i uroj shumëëë suksese dhe lumturi në jetë dhe karrierë”, i është përgjigjur Sindi.

Kujtojmë se mes vajzave ka patur sherre të forta në studion e “Për’puthen”, ku Sindi e ka ofenduar Melisën duke i thënë: “Ti e jep për një kafe”. Por më pas ajo i kërkoi falje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore