Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Thyhet" Olta: Luizi do e fitojë, Kristin dhe Amosin i shoh në finale (VIDEO)

"Thyhet" Olta: Luizi do e fitojë, Kristin dhe Amosin i shoh

Edhe pse shpesh herë Olta ka thënë se ajo do të jetë fituese e këtij edicioni të Big Brother Vip 2, mbrëmë ajo pranoi që çmimin e madh do ta rrëmbejë Luizi.

Duke bërë batuta me banorët, Olta tha se ata po qëndrojnë kot në këtë shtëpi, sepse fitoren do e marrë Luizi.

Sipas Oltës, ai është i duhuri për këtë format, sepse krijon situata në shtëpi, prandaj është pretendent për çmimin e madh.

Ajo shtoi se edhe Tea e meriton finalen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore