Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Thuajse topless në fotot e reja, vajza e këngëtares së famshme i vë flakën rrjetit

Thuajse topless në fotot e reja, vajza e këngëtares së

Vajza e këngëtares me famë botërore, Mdonna, Lourdes Leon, ka nisur një fushatë të re mode dhe imazhet e saj u publikuan dje.

24-vjeçarja dukej mjaft sensuale teksa pozonte me të brendshme shumëngjyrëshe, shkruan “Daily Mail”.

Në kurrizin e modeles kishte një detaj tjetër: një palë shkallë të pikturuara që dukej sikur të çonin në parajsë.

Thuajse topless në fotot e reja, vajza e këngëtares së

Në një tjetër imazh, ajo shihet e shtrirë në krevat, e veshur me një fustan po ashtu shumëngjyrësh, me flokë të lëshuara dhe me një palë taka të larta.

Modelja pozoi për “Juisy Couture”, “Stella McCartney” dhe “Marc Jacobs”.

Thuajse topless në fotot e reja, vajza e këngëtares së

Thuajse topless në fotot e reja, vajza e këngëtares së

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore