Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Thashë PO përgjithmonë”, Olta Gixhari zbulon unazën më të bukur (FOTO)

“Thashë PO përgjithmonë”, Olta Gixhari zbulon

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët më të bukura të jetës së saj. Më 22 gusht të këtij viti, ajo solli në jetë të voglin e saj, të cilin së bashku me partnerin e pagëzoi me emrin Amar.

“Thashë PO përgjithmonë”, Olta Gixhari zbulon

E sigurisht që i vogli është kthyer në kryefjalën e jetës së Oltës, e cila nuk ngurron të na tregojë ndjesitë më të bukura të mëmësisë.

“Thashë PO përgjithmonë”, Olta Gixhari zbulon

Megjithëse nuk na ka treguar portretin e tij, aktorja ndan herë pas here poza të ëmbla me Amarin në profilin e saj në “Instagram”, siç ishte edhe kjo e sotmja.

“…dhe thashë PO përgjithmonë”- shkruan Olta krahas fotos ku ka vendosur “unazën” nga i biri.

“Thashë PO përgjithmonë”, Olta Gixhari zbulon

“Thashë PO përgjithmonë”, Olta Gixhari zbulon

“Thashë PO përgjithmonë”, Olta Gixhari zbulon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore