Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i “Për’puthen” lanë me shampanjë të dashurën (FOTO)

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, sapo doli nga programi gjeti dashurinë. E që në fillimet e lidhjes, ai nuk ngurronte që të postonte foto me Serenën, madje edhe hot dhe provokuese.

Fotot e para që ndau me ndjekësit, ata të dy shfaqeshin në momente intime në një vaskë. E postimet e tilla nuk munguan as më pas.

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Së fundmi, Arjoni ka postuar në “Instastory” disa video ku duket se po bëjnë gati një projekt të tyre. Serena shfaqet brenda një vaske me një gotë në dorë, e në një moment del edhe Luli.

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Ky i fundit i mbush gotën me shampanjë e më pas ia hedh sipër edhe partneres së tij. Duket se fotot e setit të ri fotografik do të jetë shumë “hot” dhe seksi.

Kujtojmë se më herët, ata të dy kanë treguar se shumë shpejt mund të publikojnë edhe video porno.

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore