Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tha se është larguar nga “Për’puthen”, Ledjana poston videon përkrah... (FOTO)

Tha se është larguar nga “Për’puthen”, Ledjana

Ledjana Prenga zbuloi pak ditë më parë se nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen”. ajo tregoi se ky vendim nuk kishte të bënte aspak me Mevlanin dhe as për faktin se ka gënjyer.

“Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere. Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruante Ledjana në postimin e saj.

Ndërsa në puntatën e ditës së djeshme, moderatorja Bora Zemani u shpreh se Ledjana kishte kërkuar që të mos ishte e pranishme në emision, pasi donte të reflektonte me veten.

Tha se është larguar nga “Për’puthen”, Ledjana

Mirëpo, duket se ‘heshtja’ e Ledjanës, të paktën me Mevlanin, ka përfunduar. Dyshja është takuar dhe konkurrentja ka ndarë një video të tyren në InstaStory, shoqëruar me këngën “Bëji të fala”, duke “përshëndetur” kështu të gjithë ata që thanë se çifti ishte ndarë.

Me këtë postim, Ledjana ka lënë të kuptohet se marrëdhënia me Mevlanin nuk u ndërpre në emision, por do të vazhdojë jashtë tij.

Tha se është larguar nga “Për’puthen”, Ledjana

Tha se është larguar nga “Për’puthen”, Ledjana

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore