Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tetori rozë/ Banorët e ”BBV” bëjnë thirrje për ndërgjegjësim kundër kancerit të gjirit

Tetori rozë/ Banorët e ”BBV” bëjnë thirrje

Tetori, në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për zbulimin e hershëm të kancerit të gjirit.

Në kuadër të kësaj fushate janë bashkuar edhe banorët e ‘’Big Brother Vip’’ të cilët këtë mbasdite të gjithë njëri pas tjetrit kanë dhënë mesazhet e tyre drejtuar të gjitha grave dhe vajzave.

Ata kanë bërë thirrje për diagnostikimin e hershëm të kësaj sëmundje dhe për motivim për çdo fëmër e cila është pjesë e kësaj lufte.

Ky diskutim u shoqërua edhe me përlotje mes banorëve teksa risollën në vëmendje familjarë apo të afërm jetët e të cilëve fatkeqësisht kanë qenë të lidhura me kancerin e gjirit.

Sabiani tregoi mes lotësh mbi humbjen e nënës, Paloma të motrës, Iliri të asistentes së tij e shumë histori të tjera rrënqethëse me në qendër këtë sëmundje të rrezikshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore