Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tepër i veçantë! Ja pse i dashuri juaj do lumturohej shumë nga trendi më i ri i thonjve

Tepër i veçantë! Ja pse i dashuri juaj do lumturohej shumë

Nëse mendoni që muaji dhjetor po afron dhe thonjtë tuaj do duhet të jenë patjetër të kuq, e keni gabim.

Një trend i ri është përhapur me shpejtësi, dhe ka të bëjë me vendosjen e inicialeve të partnerit në thua. Mes gnjyrave të shumta, shkronjat do të dukehsin shumë bukur, e për më shumë, do merrnin kuptim të veçantë nëse do ishiin shkronjat e emrit të personin tuaj të zemrës.

Shumë vajza kanë zgjedhur që ta përqafojnë këtë trend...ju do e bënit? I dashuri juaj me shumë siguri do gëzohej pa masë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore