Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tea, Armaldo, Efi apo Bjordi, kush është banori i radhës i eliminuar nga BB VIP?

Tea, Armaldo, Efi apo Bjordi, kush është banori i radhës i

Publiku ka vendosur që spektalin e mbrëmjes së sotme të largojë nga shtëpia e Big Brother VIP2, Bjordi Mezinin.

Tea Trifoni, Armaldo Kllogjeri, Efi Dhedhes dhe Bjordi Mezini ishin të nominuarit e kësaj radhe.

Ishte Bjordi që doli përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore