Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U 'kap mat' e zhveshur në dush me Donaldin/ Çfarë i shkruante Beatrix-Borës para se të hynte në Big Brother (FOTO)

U 'kap mat' e zhveshur në dush me Donaldin/ Çfarë i

Donaldi dhe Beatrix po përfliten shumë ditët e fundit për një pëlqim mes tyre dhe në disa momente kanë treguar shumë afrimitet. Ata përfunduan duke u larë bashkë në dush, duke i lënë të gjithë të mendojnë se diçka është duke lindur mes tyre.

Por nuk ka qenë vetëm kjo. Kamerat kanë kapur vazhdimisht shikime mes tyre që mund të jenë dukur si flirtim, ndërsa ndjekësit kanë vërshuar në komente se mes tyre ka më shumë se sa shoqëri.

U 'kap mat' e zhveshur në dush me Donaldin/ Çfarë i

Shumë komentues janë kthyer kundër Donaldit dhe Beatrix, pasi aktori vazhdimisht ka shprehur dashurinë për Bora Zemanin gjatë qëndrimit të tij në shtëpi edhe pse ishin ndarë. Ata shynë shpresat për një ribashkim kur moderatorja u fut në shtëpinë e BB Vip dhe të dy shkëmbyen puthje.

Madje ka qenë Beatrix Ramosaj ajo që i ka lënë një koment po atë mbrëmje Bora Zemanit, duke i thënë se sa shumë i simpatizonte si çift.

“Më kujtuat sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit”, shkruante Beatrix e madje shprehte edhe dashuri për Borën.

U 'kap mat' e zhveshur në dush me Donaldin/ Çfarë i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore