Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Të urrej”, grimieri publikon foton që Kim Kardashian nuk do donte ta shikonte njeri

“Të urrej”, grimieri publikon foton që Kim Kardashian nuk

Një nga emrat më të komentuar në showbiz-in botëror është ai i Kim Kardashian. Prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së saj nga bashkëshorti, Kanye West.

Kim është shumë e zënë në rritjen e katër fëmijëve, duke drejtuar bizneset e saj të suksesshme si dhe duke studiuar drejtësi.

Por së fundmi vëmendjen e mori një fotografi që grimieri i saj, saj Chris Appleton, postoi në profilin e tij në “Instagram”. Në pozën në fjalë 40-vjeçarja duket se është në gjumë teksa po i bëjnë makijazhin.

“Të urrej”, grimieri publikon foton që Kim Kardashian nuk

“Të dua Kim”, shkruan Appleton krahas fotos ku bukuroshja shfaqet duke marrë një sy gjumë në karrigen e sallonit.

“Unë të urrej ty! Ti më rraskapit!”, komenton Kardashian. Ndërkohë, miqtë e famshëm të Kim, si Paris Hilton e etiketuan atë si “Bukuroshja e Fjetur” në koment.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore