Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të shtrirë në të njëjtin shtrat, Lorenci puth Jorin: Të dhashë puthjen e natës së mirë moj shpirt (VIDEO)

Të shtrirë në të njëjtin shtrat, Lorenci puth Jorin:

Jori, Lorenci dhe Gerti fituan misionin e fshehtë nga Vëllai i Madh. Dy netë më parë ata kishin si mision të shkatërronin të gjithë shtëpinë dhe të mos tregonin që e kishin bërë ata.

Banorët nuk e gjetën saktë se cilët prej banorëve e kishin katandisur shtëpinë ashtu, për pasojë grupi që kishte misionin, u shpall fitues.

Vëllai i Madh lajmëroi dje që nëse ata e fitonin këtë mision, atëherë do kishin një avantazh.

Për këtë arsye, Jori, duke qenë se ishte e vetmja vajzë, duhet të zgjidhte mes Gertit dhe Lorencit, se me cilin prej tyre do dëshironte të darkonte dhe të flinte në suitë. Ajo zgjodhi Lorencin.

Qëndrimi i tyre në suitë, u shoqërua me shumë ngacmime, të paktën nga ana e Lorencit.

Jori mori disa jastëkë dhe i vendosi në mesin e shtratit, duke bërë një lloj ndarje të barabartë, në mënyrë që Lorenci të mos kalonte “kufirin” e vendosur nga ajo.

Ky i fundit thuajse e ngacmoi gjithë kohën Jorin me fjalë, por Jori mbajti qëndrimin e saj nga fillimi deri në fund.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore