Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Të rrejti mendja se do manipulosh Qetsorin", Olta debat me Luizin: I ke hedhur grepat dhe atij? (Video)

"Të rrejti mendja se do manipulosh Qetsorin", Olta debat me

Luizi i tha Oltës që talenti i saj është manipulimi.

Ai i tha se tentoi të manipulojë edhe Qetsorin, për ta përdorur njësoj si Armaldon, por nuk i’a doli.

Përplasja e tyre ka vijuar me ironi, duke nxjerrë na pah njëri-tjetrit talentet. Olta mbrohet duke thënë se ajo e respekton kundërshtarin, ndryshe nga ai që përpiqet të hedh baltë. 

Olta i thotë ktij të fundit se Qetsorin nuk e ka përdorur, ndërsa Luizi iu kundërpërgjigj duke i thënë se "tentove, por nuk të eci". 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore