Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të qeshura e lojëra të ndryshme, Kiara dhe Luizi kalojnë një ditë ndryshe me njëri-tjetrin (VIDEO)

Të qeshura e lojëra të ndryshme, Kiara dhe Luizi kalojnë

Edhe pse Luiz Ejlli i tha mbrëmë Kiara Titos se do t’i jepte asaj atë hapësirën që kërkonte, duket se sot nuk i rrinte dot larg. Dita e sotme ka qenë ndryshe për moderatoren dhe këngëtarin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pasi Luizi i dhuroi një puthje në faqe teksa ajo po flinte, Kiara më pas u zgjua plot humor.

Ajo dhe këngëtari e nisën ditën me lojëra të shumta, duke vrapuar në shtëpi. Madje Luizi e mori në krah Kiarën dhe më pas e shtriu në dhomën e gjumit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Batutat mes tyre ishin të shumta, ndërsa edhe afrimiteti ishte më i madh, pasi kjo është hera e parë që Luizi merr në krah Kiarën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore