Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Të plasin të gjithë”- Sara dhe Erlindi në kërcim romantik në studio

“Të plasin të gjithë”- Sara dhe Erlindi në

Sara dhe Erlindi patën një takim mjaft të këndshëm me njëri-tjetrin, duke pranuar edhe pëlqimin që kanë.

Ndërkohë, Erlindi e ftoi Sarën edhe për një vallëzim romantik në studio, dhe sigurisht që ajo e pranoi.

Ndërkohë, më mikrofonat ndezur, ata nuk i kursyen komentet dhe as puthjet.

Ishte Sara e para që i dhuroi një puthje Erlidnit dhe ky i fundit ja ktheu po me puthje, ndërsa i pëshpëriti: “të plasin të gjithë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore