Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit, mesazhi i fortë që jep (FOTO)

Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit,

Teksa publiku komenton marrëdhënien e re që Donaldi ka nisur në shtëpinë e “Big Brother VIP” me Beatrix dhe mënyrën si hodhi pas krahëve lidhje me moderatoren Bora Zemani, kjo e fundit na ka dhuruar disa momente të tjera në rrjetet e saj sociale.

Moderatorja po kalon mbrëmjen me miken e saj të ngushtë, këngëtaren Semi Jaupaj. Buzë detit dhe me zjarrin pranë, ato kanë shkrepur disa fotografi, dhe i kanë treguar fansave edhe njëherë se miqësinë e tyre nuk e dëmton dot askush.

“Me një beb të vockël fare”, shkruan Bora krahas fotove. Të dyja artistët na dhuruan emocione të bukura, kur Semi ishte banore e shtëpisë më të famshëm në shtëpi dhe Bora hyri për ta surprizuar dhe për t’i ofruar mbështetje.

Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit,Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit,Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore