Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të përqafuar dhe duke qeshur/ Atdheu kapet me një vajzë tjetër jashtë "Përputhen"

Të përqafuar dhe duke qeshur/ Atdheu kapet me një vajzë

Një foto e Atdheut që i ka hedhur krahun një vajze dhe qesh me të po qarkullon në rrjetet sociale. 

Atdheu së fundmi ka zhvilluar një takim tejet romantik me vajzën e sapo futur Sarën.

Ato që në takim të parë shkëmbyen puthje në buzë me njëri-tjetrin duke treguar se mund të shkojnë drejt një lidhje.

Madje edhe në Përputhen Prime, Atdheu i bëri një dhuratë dhe puthi dy herë në mes të studios Sarën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore