Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Të pëlqeva që në momentin e parë”/ Bearti poston videon e veçantë me Tean: Është tigreshë (FOTO)

“Të pëlqeva që në momentin e parë”/ Bearti

Që kur lidhja e tyre u bë publike, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi, kanë vendosur që të mos fshihen më. Ata herë pas here ndajë foto e video ku shfaqen në praninë e njëri-tjetrit.

Por së fundmi, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” kanë surprizuar fansat me videot e postuara në “Instagram”.

“Të pëlqeva që në momentin e parë”/ Bearti

Çifti ka realizuar një set fotografik profesional, që nuk ka ngarruar që të zbulojë disa pamje të veçanta.

Teksa Bearti ka ndarë një video me ndjekësit, ai i ka bërë edhe një dedikim mjaft romantik të dashurës së tij.

“Të pëlqeva që në momentin e parë”/ Bearti

“Të pëlqeva që në momentin e parë që të pashë. Thashë ‘Ajo është tigreshë, më përket mua'”, shkruan ai, teksa Tea i ka lënë një emoji zemër dhe puthje.

Nga ana tjetër, Tea kalon shumë kohë me Beartin dhe familjen e tij. Ajo ka zbuluar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me kunatën e saj, me të cilën poston foto në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore