Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Të pëlqen të hash apo të kërcesh?"/ Albi Nako bullizon vogëlushen? Lumë kritikash në rrjetet sociale

"Të pëlqen të hash apo të kërcesh?"/ Albi

Koreografi Albi Nako është kritikuar sërish në rrjetet sociale për sjelljen e tij ndaj një vajze në formatin "Të ka mami yll", në të cilin marrin pjesë fëmijë nga mosha 10-15 vjeç.

Pjesë e formatit është pikërisht edhe Albi Nako ku bën pjesë në jurinë që vlerëson fëmijët. Ai ka ironizuar një prej vogëlusheve për shëndetin e tepërt duke bëtë komente bullizuese.

“Ty të pëlqen më shumë të ushqehesh apo të kërcesh?”- e pyet Albi Nako vajzën.

“Të kërcej”- i përgjigjet ajo.

Më pas Albi Nako insiston duke e pyetur vajzën se cili nga djemtë krah saj e ka trupin më të bukur për balet. Ky ishte një moment si sikletshëm për vajzën, e cila u zu ngushtë dhe nuk u ndje mirë për shkak të trupit të saj. 

Kohë më parë Nako u kritikua edhe për një koment ndaj një gruaje 40-vjeçare që mori pjesë në Let's Dance në E Diell.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VASHAT (@vashat__)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore