Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me modelen duke … (FOTO)

Modelja Perrie Eduards dhe futbollisti i Liverpool Alex Oxlade Chamberlain po kalojnë disa momente reklasuese nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pas 3 vitesh lidhje, modelja nuk ngurron ta quajë “dashuria ime përgjithmonë” futbollistin. Lidhja e tyre duket më e fortë se kurrë teksa kujdesen për njëri-tjetrin në Ibiza.

Paparacët nuk i kanë lënë të qetë dyshen që reklasoheshin në jahtin e tyre. Modelja tregonte shumë kujdes ndaj të dashurit duke e lyer me krem kundra djegies nga dielli.

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

 

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Të pandashëm nga njëri-tjetri, futbollisti i njohur kapet me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore