Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Moderatorja e njohur, Dojna Mema, sapo ka ndarë me ndjekësit një super fotografi me një dedikim për partnerin.

Dojna ndodhet prej ditësh në veri të Shqipërisë ku po shijon disa ditë pushimi. Por vetëm pak minuta më parë, ajo ka vendosur që të tregojë se nuk ndodhet vetëm, as me familjen, por në shoqërinë e personit që i ka marrë zemrën.

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet e kapur për dore me të dashurin e saj, portretin e të cilit ende nuk na e ka zbuluar.

"Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.
P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise", shkruan Dojna krahas fotos që menjëherë ka marrë mijëra pëlqim.

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Kjo është hera e parë që moderatorja na zbulon të dashurin e saj dhe ne mezi po presim të mësojmë se kush është fatlumi që i ka vjedhur zemrën.

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Të kapur për dore, Dojna Mema publikon foton me të dashurin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore