Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të gjithë u habitën! Rita Ora lë komentin e pazakontë në foton e dasmës së Naomi Biden

Të gjithë u habitën! Rita Ora lë komentin e pazakontë

Rita Ora ka lënë një koment që askush nuk e priste në fotot e “Instagram”-it të “Vogue Magazine”. Në imazhet në fjalë shfaqet mbesa e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, Naomi, në dasmën e saj me Peter Neal.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

28-vjeçarja shfaqet duke u puthur me burrin e saj 25 vjeç, teksa qëndronin pranë një torte me nivele të larta. Por, në vend që t’i ofronte çiftit urimet e tyre siç mund të presin disa 31-vjeçarja shkoi në seksionin e komenteve dhe shkroi:

‘Pse jam kaq e bezdisshme’.

Të gjithë u habitën! Rita Ora lë komentin e pazakontë

Postimi i yllit të popit Rita la disa komentues të hutuar, ndërsa njëri u përgjigj: “Vajzë çfarë”. Megjithatë, një burim i afërt me yllin tha për MailOnline se komenti i Ritës ishte një ‘Insta blip’. Naomi u martua në Shtëpinë e Bardhë të shtunën në një ceremoni të vogël në natyrë e rrethuar nga familja dhe miqtë e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore