Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të gjithë të habitur/ Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Tom Cruise (FOTO)

Të gjithë të habitur/ Çfarë ka ndodhur me

Tom Cruise u shfaq ndryshe teksa ndiqte nga stoli ndeshjen e dytë të “The National League Division Series në San Francisco”.

Ai ishte krah të djalit, Connor Cruise dhe të dy e shijuan ndeshjen, teksa i fotografonin. Por imazhet janë kthyer shumë shpejt në virale dhe Twitter po shpërthen nga komentet për pamjen e aktorit.

Ylli i filmave aksion duket krejt i enjtur dhe i fryrë në fytyrë ndërkohë të gjithë dyshojnë se aktori ka bërë filler për efektin tek mollëzat dhe gjithë fytyra.Të gjithë të habitur/ Çfarë ka ndodhur me

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore