Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO)

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Ditët kur vajzat zgjidhnin një fustan të bardhë tradicional për ditën e tyre të madhe duket se janë të largëta. Në fund të fundit, nuk ka asnjë arsye se pse duhet që të kufizohen, kur tashmë opsionet për fustanin e nusërisë janë të shumta.

Sidomos në ditët e sotme ku industria e modës nxjerr çdo vit modele të reja, shumë interesante dhe aspak të mërzitshme.

E në këtë shkrim do të shikoni disa nga fustane e bardhë që personazhet e njohur të ekranit kanë zgjedhur për ditën e tyre të madhe. E siç vihet re nga fotografitë e publikuara nga “Bright Side”, të famshmet janë gjithmonë avangardë kur bëhet fjalë për krijimin e stileve dhe ngjarjeve të reja mahnitëse.

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore