Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në shtëpitë e tyre (FOTO)

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Kopshtet me perime dhe fruta duket se është bërë shumë e modës këto vitet e fundit. Edhe pse duhet një hapësirë e madhe për rritjen e perimeve të ndryshme, tashmë ky hob është përhapur në të gjithë botën.

Në shumë qytete, çatitë e shtëpive janë shndërruar në pemishte frutash dhe perimesh. Madje tashmë kjo iniciativë kaq shumë tërheqëse ka bërë për vete edhe personazhet e famshëm të ekranit.

Aktorët si Julia Roberts, Jennifer Garner dhe Natalie Portman, ndër të tjera, kanë shpërndarë fotografi të prodhimeve të tyre në mediat sociale, por për disa kjo tejkalon një hobi të rregullt.

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Julia Roberts

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Shakira

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Nicole Kidman

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Milla Jovovich

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Natalie Portman

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Jennifer Garner

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Elsa Pataky dhe Chris Hemsworth

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Oprah Winfrey

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Cindy Crawford

Të famshmit që kanë mbjellë fruta dhe perime në

Reese Witherspoon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore