Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda pushimeve luksoze të yjeve (FOTO)

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Teksa masat e bllokimit të marra si pasojë e Covid-19 në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë lehtësuar, personazhet e famshëm kanë nisur udhëtimet në vende të ndryshme për t’u relaksuar e për të shijuar sezonin e verës. Kështu disa Vip-a kanë zgjedhur vendet tropikale si Ibiza, Hawaii, Meksika dhe Karaibe.

Rita Ora - Ibiza, Spanjë

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Këngëtarja e famshme së bashku me disa miq dhe të dashurin e saj të ri, kanë zgjedhur Ibizën për pushime. 29-vjeçrja madje ka sjellë disa poza mjaft provokuese nga jahti luksoz me të cilin po shëtisin.

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Dua Lipa dhe Anwar Hadid - Shën Lucia

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Këngëtarja me famë botërore dhe modeli i njohur zgjodhën Karaibet për të shijuar detin dhe diellin. Pas izolimit në Londër, ata fillimisht udhëtuan për të takuar familjen e Anwar-it.

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Drake - Barbados

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Reperi i famshëm është fotografuar në një jaht të madh luksoz në Barbados. Ai ndodhet së bashku me disa miq të tij.

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Katie Price - Turqi

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Katie Price u nis për në Turqi së bashku me dy fëmijët e saj dhe nuk dëshironte në asnjë mënyrë që të fotografohej nga paparaci. Por duket se nuk ia arriti qëllimit.

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Chrissy Teigen dhe John Legend - Meksikë

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Modelja dhe këngëtari i famshëm morën fëmijët dhe udhëtuan drejt Meksikës për një festë. Gjithashtu shijuan edhe rrezet e dellit nga një jaht luksoz.

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Lily Allen - Capri, Itali

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Nëna e dy fëmijëve vendosi që të shkonte me pushime vetëm në Capri të Italisë. 35-vjeçarja postoi foto nga pushimet në profilin e saj në "Instagram".

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Të famshmit harrojnë virusin/ Nga Rita Ora te Dua Lipa, brenda

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore