Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Të dua shumë”/ Luizi i flet hapur Kiarës për ndjenjat e tij, ja reagimi epik i saj (VIDEO)

“Të dua shumë”/ Luizi i flet hapur Kiarës për

Marrëdhënia mes Luizit dhe Kiaraës duket se po kthehet në një afrimitet më shumë se sa miq. Prej dy ditësh dy banorët po i shprehin simpatinë njëri-tjetrit. Ndërkohë që pas mesante moderatorja Kiara Tito feston ditëlindjen, këngëtari Luiz Ejlli, i ka kërkuar nëse mund t’i dhurojë një puthje.

Luizi: Për Zotin të du shumë, që ta dish. Nuk është siç e thonë këta (Flet për banorët e tjerë), që ka ran ë dashuri e kështu. Por realisht të ni, shumë. S’di me gjetë një fjalë, që është  më e madhe se ndjenja, por nuk është një dashuri e çmendur.  S’di të gjej një fjalë që është në mes.

Hiqi ato duar.

Kiara: Kam turp! (Mbulon fytyrën me duar)

Luizi: Nuk flas kshu me maska…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore