Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

'Të dua më shumë se Luizin'/ Eros Grezda i bën urimin e çuditshëm partneres për ditëlindje

'Të dua më shumë se Luizin'/ Eros Grezda i bën

Eros dhe Ajsel Grezda janë një nga çiftet më të komentuara të momentit.

Ndonëse më herët, futbollisti është shprehur se e bezdis fakti që përflitet vetëm për jetën private, në marrëdhënien e tij të re ai nuk i ka kursuer postimet dhe dedikimet e ëmbla.

Ditën e sotme partnerja e Eros, Ajsel feston ditëlindjen. Nëse po prisni t’u themi që Grezda i ka bërë një dedikim romantik, na vjen keq që ju zhgënjejmë. Futbollisti i ka bërë partneres një super dedikim të veçantë dhe “të kohës”.

“Edhe 100 zemër. Të dua më shumë se Luizin,”-i ka shkruar Eros në një pusullë bashkëshortes së tij.

'Të dua më shumë se Luizin'/ Eros Grezda i bën

Këtë urim sigurisht që Ajsel e ndau me ndjekësit e saj ku krahas tij shkruan: “Kur burri jot është më romantik nga sa e ke imagjinuar.”

Epo nuk është e habitshme që “Luiz-mania” paska prekur edhe çiftin e njohur.

Kujtojmë që Ajsel Abazi është kushërira e Almeda Abazit, e cila prej vitesh jeton në Turqi pranë bashkëshortit të saj të njohur Tolgahan. Edhe Ajsel jeton po atje, ndërsa Grezda luan me skuadrën Manisa të Turqisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore